Filiżanki z nadrukiem na prezent i upominek

filiżanki z nadrukiem

filiżanki z nadrukiem

Jeśli głowicie się nad idealnym prezentem dla kogoś bliskiego, znajomego czy po prostu kogoś, kto wyświadczył wam jakąś przysługę, świetnym pomysłem mogą być filiżanki z nadrukiem. Te niedrogie wyroby ceramiczne mogą zawierać wyjątkowy napis, nadruk, dedykację, która sprawi komuś ważnemu dla was wielką frajdę oraz radość. Kubek z nadrukiem spełni bardzo podobną funkcję, jednak filiżanka jest bardziej wyjątkowa i kojarzy się z większą dozą elegancji, wyszukania i niesamowitego gustu. Z filiżanki z nadrukiem na pewno przyjemnie będzie się napić zarówno poranną kawę, jak i wieczorną herbatę. Być może dlatego jest to też wspaniały pomysł dla właścicieli firm na docenienie pracowników, bądź klientów takim upominkiem.

Koszta wyrobienia Filiżanki z nadrukiem są naprawdę niskie, jedna sztuka kosztuje z reguły niecałe dziesięć złotych (cena netto). Jeśli wciąż wydaje wam się to za wiele możecie przystać na drugiej opcji, czyli zwyczajnym kubki, tańszym o 3-4 złote. Niemniej jednak, unikalność wynikająca z filiżanek ciągnie za sobą spora historia. Już w odległych wiekach władcy świata, a w szczególności  monarchowie Brytyjscy spożywali swoje napoje i popołudniową herbatkę z filiżanek, stąd też powiedzenie z angielskiego o „a cup of tea”. Z pewnością głowy największych mocarstw wiedziały co dobre i można zaufać ich gustowi. Oczywiście, wasze filiżanki nie będą dorównywały tamtym drogim w wyrobie materiałem, aczkolwiek będą dla kogoś równie cenne ze względu na wyjątkowy projekt nadruku. Nadruk jest odporny na zmywanie i na pewno nie odpadnie po kilku umyciach, nawet w zmywarce. Trwałość filiżanek i nadruków leży na sercach producentów, którzy oprócz swoich profitów, przede wszystkim celują w zadowolenie klienta.

Filiżanki z nadrukiem są, podsumowując, idealną propozycją na udany prezent, który będzie wyjątkowo spersonalizowany przez co od razu zyska na wartości w oczach szczęśliwego posiadacza. Być może wasza druga połowa, chłopak czy dziewczyna, już od dawna marzy o takim prezencie?